MSC Seashore ile Batı Karayipler

Miami(1) - OchoRios - GeorgeTown - Cozumel - OceanCay – MSCMarineReserve - Miami

8 Gece 9 Gün
‘dan başlayan fiyatlarla

01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI - MİAMİ (USA)
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde 24.03.2022 saat 23:00’de buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından TK 157 sefer sayılı uçak ile saat 01:45’de Miami’ye hareket ediyoruz. Miami’ye yerel saat ile saat 07:00’de varışımızın ardından otelimize transfer.
 
02.GÜN MİAMİ (USA)
Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Miami Şehir Turu & Yıldızlar Adası Turu” na katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan, Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün evi bu adada yer alıyor. Gezimiz sırasında hem fotoğraf çekeceğiz hem de bölge hakkında bilgi alacağız. Ardından buluşup gemimize gidiyoruz. Geminin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
03. GÜN DENİZDE
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.
 
04.GÜN OCHO RIOS (JAMAIKA)
Gemimiz sabah saat 09:00’da Ocho Rios limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Birinci sınıf markalarla dolu olan seçkin lüks meydanlardan, her çeşit büyüleyici hatırayı ortaya çıkarabilecek geleneksel tezgahlara ve mağazalara dolu olan, Ocho Rios alışveriş severlerin hayalini gerçekleştirecek. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve detayları sonradan belli olacak ‘Ocho Rios Turu”na katılabilirler. Gemimizin hareket saati 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
05.GÜN GEORGE TOWN,CAYMAN ADALARI
Gemimiz sabah saat 08:00’de George Town limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘George Town/Stingray Şehri ve Vatos Balığı Koyu Turu”na katılabilirler. Bugün ki turumuzda limandan özel otobüsümüzle 15 dk mesafedeki Stingray şehrine gidiyoruz. Oradan bizleri bekleyen tekneler ile yaklaşık 30 dakika uzaklıktaki Vatos koyuna yanaşıyoruz. National Geographic tarafından dünyada görülmesi gereken en önemli deniz canlıları koyların biri olarak ün kazanmış bu yerde, profesyonel eğitmenler ile birlikte denize gireceğiz ve hem Vatos balıklarını seveceğiz hem de onlarla fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz. Sonrasında limana dönüş ve turumuzun sonu. Gemimizin hareket saati 16:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

06.GÜN COZUMEL (MEKSİKA)
Gemimiz sabah saat 10:00’da Cozumel limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cozumel Tulum Antik Şehri ve Playa Del Carmen Turu”na katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak limandan minibüslere binerek Playa Del Carmen'e gideceğimiz teknelere varıyoruz. Yaklaşık 45 dk süren bir deniz yolundan sonra Playa Del Carmen' varış. Ve sonrasında özel aracımızla Tulum harabelerine gidiyoruz. Dünyanın en önde gelen Maya medeniyetlerine ait antik bulguların yer aldığı Tulum harabelerini rehberlerimiz eşliğinde keşfediyoruz. Daha sonra plaj ve alışveriş için  Playa Del Carmen' e geri dönüyoruz. Ardında gemimize dönüş. Sonrasında limana dönüş ve turumuzun sonu. Gemimizin hareket saati 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
07.GÜN DENİZDE
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.
 
08.GÜN OCEAN CAY MSC MARINE RESERVE (BAHAMALAR)
Gemimiz sabah saat 07:00’de Ocean Cay MSC Marine Reserve limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Kesintisiz okyanus manzarası, berrak sular, mavi gökyüzü ve güneş ışıklarıyla birlikte yumuşak beyaz kumlu plajlar... Bu cennet hayali, MSC Cruises misafirlerinin Ocean Cay MSC Marine Reserve’ü ziyaret etmeleri ile gerçeğe dönecek! Sahildeki kulübenizde dinlenerek geçirdiğiniz sakin bir sabahın ardından, deniz yaşamının tüm güzelliklerini bir arada sunan bir okyanusta, renkli balıkları ve mercanları keşfetmek için şnorkel turuna çıktığınızı hayal edin... Öğleden sonranızı plaj etkinliklerine katılıp, plaj voleybolu oynamak veya hediyelik eşya alışverişi yapmakla geçirdiğinizi; güneş batmaya başladığında, huzur ve sakinliğin keyfini çıkarmak üzere, muhteşem deniz manzarası eşliğinde kokteylinizi yudumlayacağınız sahil barlarından birine gittiğinizi ve günün finalinde, geceyi yıldızların altında bir filmle noktalayarak konforlu geminize geri döndüğünüzü düşünün... Tam anlamıyla büyüleyici! Gemimizin hareketi saat 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
09.GÜN MİAMİ- İSTANBUL HAVALİMANI
Gemimiz saat 06:00’da Miami limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ve bizi bekleyen araçlarımız ile havaalanına hareket ediyoruz. Uçağımızın kalkışına fazla zaman olduğu için bu zamanı değerlendirmek adına tüm misafirlerimizin katılımıyla rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Sawgrass Mills Alışveriş Turu” yapılacaktır. Bu tur esnasında Kuzey Amerika kıtasının en büyük outlet merkezi olan Sawgrass Mills Alışveriş merkezini ziyaret edeceğiz. Her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş de serbest zaman sonrası turumuzun sonu. Tur sonrası serbest zamanın ardından buluşup havalimanına gidiyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK 78 sefer sayılı uçağı ile saat 20:40’da İstanbul Havalimanı'na hareket ediyoruz. Yerel saat ile bir sonraki gün 15:00’da İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

MSC Seashore ile Batı Karayipler

FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ

25.03.2022

İÇ BELLA KABİN

1349€

İÇ FANTASICA KABİN

1449€

DIŞ BELLA KABİN

1499€

DIŞ FANTASICA KABİN

1549€

BALKONLU BELLA KABİN

1599€

BALKONLU FANTASICA KABİN

1649€

TEK KİŞİ FARKI

%80

3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN

SORUNUZ

3. VE 4. KİŞİ  (02 - 17 YAŞ ÇOCUK)

SORUNUZ

3. VE 4. KİŞİ  (0 – 2 YAŞ BEBEK )

SORUNUZ

HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ(DAHİL)

640€

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR

GRUP KABİNLERİ GTY GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Miami / Miami - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 •  5* Yıldızlı MSC Seashore gemisinde 7 gece 8 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
 •  Miami’de 1 gece oda-kahvaltı otel konaklaması (4-5*)
 •  Havalimanı ve Liman vergileri
 •  Havalimanı-Liman-Havalimanı arasındaki tüm transferler
 •  Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 •  Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 25 kişi olması durumunda)
 •  Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası. 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 •  Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 10€ gemide ödenir.
 •  Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 •  Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
 •  Gemideki tüm içecekler.
 •  İç hat bağlantı uçuşları.
 •  Gerekli vize ücreti. (Amerika Vizesi)
 •  Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (35€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 •  Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).