2016 yılında kurulan AF Seyahat , Acun Medya Holding bünyesinde yer almakta olup , Dünyadaki önemli seyahat bölgelerindeki deneyimimiz ile seyahat severleri benzersiz programlar ile buluşturmak hedefi ile yola çıktı.

Fark yaratan, memnuniyetin ön planda olduğu, kalitesini seyahatinizin her anında hissedeceğiniz, alternatiflerle dolu programlarımız ile dünyanın dört bir yanında profesyonel bir hizmet sunuyor, seyahatlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek için çalışıyoruz.

Kurumsal firmalara özel olarak, yurt içi ve yurt dışı etkinlikleriniz için gerekli tüm hizmetleri taleplerinize ve beklentilerinize göre yaratıcı ekibimiz ile şekillendiriyor, amacınız doğrultusunda tüm tecrübe ve birikimimizle size yol arkadaşı oluyor, etkinliklerinizin size özel ve kusursuz olması için özveri ile çalışıyoruz.

Alanında uzman dinamik, yaratıcı ve tecrübeli ekibimiz ile etkinlik planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz!

Misyonumuz
Turizm ve Etkinlik sektörünün dinamiklerini yakından takip ederek, üstün hizmet, kaliteli servis sunarak müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyede tutmayı sağlamak amacıyla çalışmaktır.

Vizyonumuz
Bireysel ve Kurumsal misafirlerimiz beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek yaptığımız işle fark yaratmak ve çözüm ortakları olmak.

Bize Ulaşın