2016 yılında ACUNMEDYA Grubu bünyesinde kurulan AF Seyahat, turizmin önemli bölgelerindeki deneyimleri ile seyahat severleri benzersiz ve kaliteli tur programları ile buluşturma hedefi ile yola çıkmıştır.

Tatilinizin her anında AF Seyahat farkını hissedeceğiniz, memnuniyetin ön planda olduğu, alternatiflerle dolu tur programları ile dünyanın dört bir yanında profesyonel bir hizmet sunarak seyahatlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumsal firmalara özel olarak, yurt içi ve yurt dışı etkinlikleriniz için gerekli tüm hizmetleri taleplere ve beklentilere göre yaratıcı ekibi ile şekillendiren AF Seyahat, etkinlik amacı doğrultusunda tüm tecrübe ve birikimi ile etkinliklerin özel ve kusursuz olması için özveri ile çalışmaktadır.

Alanında uzman, dinamik ve tecrübeli ekibi ile seyahat ve etkinlik planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için doğru adres; AF Seyahat!


Misyonumuz

Turizm ve Etkinlik sektörünün dinamiklerini yakından takip ederek, toplumsal sorumluluk anlayışı ile çevreyi koruma prensiplerini ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktır.

Vizyonumuz
Bireysel ve kurumsal misafirlerin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, yaptığımız işle fark yaratmak ve çözüm ortakları olmak.

Bize Ulaşın

WhatsApp