Dominik Cumhuriyeti Ada Turları - 5 Gece

GİDİŞ: 21.01.2023 | DÖNÜŞ: 28.01.2023

Muhteşem sahiller ve turkuaz denizin yanı sıra, benzersiz aktiviteler Dominik'te sizi bekliyor !

5 Gece 7 Gün
2.599 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

DOMİNİK CUMHURİYETİ ADA TURU
AIRFRANCE HAVAYOLLARI İLE 5 GECE

21 – 26 OCAK 2023

 

1.GÜN   (21 Ocak Cumartesi)      İSTANBUL à  PARIS à PUNTA CANA
İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 02.00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerimizin ardından Air France Hava Yollarının tarifeli seferi ile Paris aktarmalı 05:05’da Punta Cana uçuşumuza başlıyoruz. Dominik Cumhuriyeti yerel saati ile akşam 18:45’da Punta Cana havalimanına varışımızın ardından tur araçlarımız ile karşılanarak otelimize gideceğiz. Giriş işlemlerini yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

2.GÜN    |  (22 Ocak Pazar)         SAONA ADASI & CATAMARAN TURU
Otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı en güzel adacıklardan birinin keyfini çıkarmak için güne başlıyoruz. Katamaran ile denize açılarak Doğu Milli Parkı içinde yer alan Saona adasını ziyaret edeceğiz, özenle korunmuş egzotik adanın eşsiz doğasının yanı sıra Karayipler'in en güzel denizine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Adaya giderken Acun Medya Prodüksiyon yarışmalarının yapıldığı denizdeki oyun parkurlarını uzaktan görme şansımız olacak. Katamarandan keyifle izleyeceğimiz eşsiz manzaranın yanı sıra; yüzme, voleybol gibi aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Katamaranda limitsiz içecek servisi ve adada açık büfe öğle yemeği servis edilecektir. Tüm günü geçirdiğimiz bu eğlenceli ve dinlendirici turun ardından katamaranla iskeleye dönecek ve tur otobüsüyle otelimize ulaşacağız. Geceleme otelimizde.

3.GÜN|(23 Ocak Pazartesi) Acun Medya Prodüksiyon Canlı Oyunu İzleme ve Yarışma Turu  
Sabah otelde alacağımız kahvaltımızla birlikte turumuzun en önemli gününe başlıyoruz. Acun Medya Prodüksiyon tarafından düzenlenen yarışma programının çekildiği alanda yaklaşık 1 saat boyunca  oyun parkurlarını safari araçları ile gezeceğiz. Daha sonra benzersiz bir macera bizleri bekliyor. Oyun parkurlarından birinde kura çekerek yapacağımız yarışma ile oldukça eğlenceli bir rekabet yaşayacağız. Yarışmaların ardından öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında ise canlı oyun izlemek üzere çekim yapılan parkura yöneliyoruz. Türkiye yarışmacılarının heyecanla yarışacağı anlarda orada bulunmak unutulmaz bir tecrübe olacak. Yarışmacıları , çekim ekibini ve oyun parkurlarını yakından görebileceğimiz harika bir gün olacak. Çok eğlenceli ve unutulmaz bir günün ardından otelimize dönerek akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme otelimizde.

Bu aktivitemize katılmak isteyenler için, ekibimiz tarafından kura çekimi yapılarak Acun Medya parkurlarında yarışma düzenlenecektir. Parkurların bulunduğu Acun Medya prodüksiyon alanında, yarışma formatının gizlilik sözleşmesi gereği ziyaretçiler tarafından telefon, kamera ve diğer tür kayıt cihazlarının kullanılmasına izin verilmemektedir. 


 Opsiyonel Ekstra Tur – COCO BONGO NIGHT SHOW  :   Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ünlü Coco Bongo Show turumuzu gerçekleştireceğiz. Birbirinden iyi dansçıların canlı performanslarını izleyeceğiz. Işık gösterileri ve eğlence  dolu anlar ile  Punta Cana’da mutlaka deneyimlemeniz gereken, unutamayacağınız bir gece olacaktır. Coco Bongo;  yüksek enerjili bir parti atmosferine ve ünlü filmlerden sahneleri yeniden canlandıran 40’tan fazla sanatçıyla dünyaca ünlü bir gösteriye sahiptir. En sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek, dans etmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın. (otel gidiş – dönüş transferi dahildir)

4.GÜN|(24 Ocak Salı)   DOMİNİK YEREL YAŞAM TABİAT GEZİSİ & ALTOS DE CHAVÓN TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere turlarımıza başlayacağız.  Adanın eşsiz doğasını, kültürünü ve geleneklerini tanımak için güzel bir fırsat olan turumuzu yapmak üzere otelden ayrılacağız. Öncelikle kırsal bölgelerin ulaşılmaz en güzel yerlerine giderek doğayı ve kasabaları keşfedeceğimiz tipik bir Dominik Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Yerel yaşamı yakından tanırken kahve ve kakao üretimlerinin yapım aşamalarının yanısıra tabii ki dünyaca ünlü Dominik puro ve tütünün serüvenini öğreneceğiz. Tropik meyvelerin yetiştiği ve meyveler hakkında bilgilendirildiğimiz yürüyüşün ardından köyde öğle yemeğimizi alacağız. Ardından kendinizi Ortaçağda hissedeceğiniz Altos de Chavón kasabasına gidiyoruz. Chavón Nehri yakınında La Romana'da 16. Yüzyıl Roma dönemi köylerinden esinlenerek inşa edilmiş bir replikadır. Taştan yontulmuş alan, uzun zaman önce adada Akdeniz esintileri taşıyan bir köyün nasıl görüneceğinin etkileyici bir örneğidir. İnşaat, Altos de Chavón'un yapımına, Dominik Cumhuriyeti kültürü için bir merkez olarak hizmet vermesi amacıyla 1976'da başlanmıştır. Burada görülen taş işçiliği ve metal oymaların çoğu, bir zamanlar ada yaşamında çok öne çıkan el işçiliğine dikkat çekmeye devam eden yerel zanaatkarlar tarafından yapılmıştır. Altos de Chavón'un çoğu taştan yapılmıştır ve sahil konumu, dramatik ve ilham verici bir fon sağlar. Günbatımına yakın zamanda bu harika tablo gibi görüntülerin keyfini çıkarıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.GÜN    |(25 Ocak Çarşamba)  SERBEST ZAMAN
Sabah erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben tüm gün serbest zaman. Denizin, beyaz kumların ve palmiye ağaçlarıyla çevrili güzel plajların tadını çıkarmak için güzel bir fırsat.

Opsiyonel Ekstra Tur – BALİNA İZLEME ve BACARDİ ADASI PLAJI : Dileyen misafirlerimiz için sabahın erken saatlerinde yola çıkarak konforlu ve çift katlı bir katamaran gezisi ile kambur balinaları ararken Samana körfezine doğru yolculuğumuz başlıyor. Miches ve Anamuya dağının eşsiz manzarasına tanık olurken Karayipler’de nadir şahit olacağınız Balina izlemeye ve Bacardi Adasının plaj keyfi ile birlikte zengin biyolojik çeşitliliğiniz keşfedebileceğiniz turumuzu gerçekleştireceğiz. (otel gidiş – dönüş transferi dahildir)

6.GÜN    |(26 Ocak Perşembe)    PUNTA CANA à PARIS
Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış saatimize kadar serbest zamanımız olacak. Belirtilen vakitte çıkış işlemlerimizi tamamlayarak eve dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Air France Hava Yolları ile saat 21.05’de Paris aktarmalı İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Gecemizi uçakta geçiriyoruz.

7.GÜN    |(27 Ocak Cuma)   PARIS à İSTANBUL
Paris yerel saati ile 10.30’de havalimanına varışımızın ardından uçak aktarma saatimize kadar bekleme süremiz olacak. Havalimanında alışveriş ve egzersiz yapma imkânı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde 22:45’de İstanbul uçağımız kalkıyor.

8.GÜN    |(28 Ocak Cumartesi)    İSTANBUL
Yerel saat ile 04.10’de İstanbul havalimanına varmış olacağız. Turumuz sona eriyor.

 

 

 

Dominik Ada Turları

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Air France Hava Yolları ile İstanbul – Punta Cana gidiş-dönüş uçak bileti
 • 5 Gece 4 Yıldızlı Otelde Her Şey Dâhil Konseptiyle Konaklama  
 • Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Yemekler
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Dominik Yerel Yaşam Tabiat Gezisi & Altos De Chavon Turu
 • Acun Medya Prodüksiyon Alanında Gezi, Canlı Oyun izleme ve yarışma turu
 • Saona Adası & Catamaran Turu
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Kişisel Harcamalar ve Bahşişler
 • Programda belirtilmeyen turlar ve yemekler
 • Coco Bongo Night Show Turu
 • Balina İzleme ve Bacadi Ada Turu
 • PCR Testi (2 doz Covid-19 Aşı sertifikası olmayan misafirlerimizin Dominik Cumhuriyeti’ne ve Türkiye’ye girişlerinde uçuştan en geç 72 saat önce alınmış negatif PCR test sonucu ibraz etmeleri gerekmektedir. )

Genel Bilgilendirmeler 

 • Acun Medya Prodüksiyon alanında yapılacak olan canlı oyun izleme, gezi ve yarışma turu için planlanan gün ve saatler, oyun alanı müsaitlik durumuna ve çekim takvimine bağlı olarak değişiklik göstermesi halinde paket içeriği değişmeksizin turlar arasında gün değişikliği  veya akış güncellemesi hakkı AF Seyahat Organizasyon’a aittir.
 • Hava Yollarının planlanan kalkış saatleri, havalimanları denetim amirliği ve gümrük muhafaza kontrollerine bağlı olarak farklılık göstermesi halinde, tur programı içeriği değişmeksizin uçak kalkış saatlerini güncelleme hakkı AF Seyahat Organizasyon’a aittir. 
 • Dominik Adası turumuzda yarışma alanı ziyaret günü için katılım sağlayacak olan tüm misafirlerin Acun Medya yarışma parkurları formatı ve prodüksiyon gizliliğini koruma anlaşması gereğince ‘’Gizlilik ve Sorumluluk Sözleşmesi’’ imzalamaları gerekmektedir.