Dominik Cumhuriyeti Ada Turu All Star Birleşme Partisi / 08-14 Nisan 2024

GİDİŞ: 8.04.2024 | DÖNÜŞ: 14.04.2024

ÖZEL HAVAYOLLARI İLE 5 GECE

5 Gece 7 Gün
3.099 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

DOMİNİK CUMHURİYETİ ADA TURU
ÖZEL HAVAYOLLARI İLE 5 GECE

08 - 14 NİSAN 2024

 

  1. GÜN       |  (08 Nisan 2024)    İSTANBUL HAVALİMANI – LA ROMANA

 

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 03:30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerimizin ardından direkt olarak grubumuza ait özel havayolları ile 06.00’da La Romana uçuşumuza başlıyoruz. Dominik Cumhuriyeti yerel saati ile 11:30’da La Romana Havalimanı’na varışımızın ardından özel otobüsümüz ile transfer. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra akşam programımız için dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Sürpriz showlar için Acun Medya Etkinlik alanına otelimizden hareket ediyoruz.Müzik ve eğlence dolu bir gecenin ardından otelimize dönüş. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 

  1. GÜN   |   (09 Nisan 2024) LA ROMANA - DOMİNİK YEREL YAŞAM TABİAT GEZİSİ & ALTOS DE CHAVÓN TURU & BİRLEŞME PARTİSİ

 

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere turlarımıza başlayacağız.  Adanın  eşsiz  doğasını,  kültürünü  ve  geleneklerini  tanımak  için  güzel  bir  fırsat   olan turumuzu yapmak üzere otelden ayrılacağız. Öncelikle kırsal bölgelerin ulaşılmaz en güzel yerlerine giderek doğayı ve kasabaları keşfedeceğiz. Bu gezimizde kahve ve kakao üretimlerinin yapım aşamalarını ve tabii ki Puro ve tütünün serüvenini öğreneceğiz.Yerel bir restoranda öğle yemeğimizi ardından kendinizi Ortaçağ’da hissedeceğiniz Altos de Chavón kasabasına gidiyoruz. Chavón Nehri yakınında La Romana'da 16. Yüzyıl Roma dönemi köylerinden esinlenerek inşa edilmiş bir replikadır. Taştan yontulmuş alan, uzun zaman önce adada Akdeniz esintileri taşıyan bir köyün nasıl görüneceğinin etkileyici bir örneğidir. İnşaat, Altos de Chavón'un yapımına, Dominik Cumhuriyeti kültürü için bir merkez olarak hizmet vermesi amacıyla 1976'da başlanmıştır. Burada görülen taş işçiliği ve metal oymaların çoğu, bir zamanlar ada yaşamında çok öne çıkan el işçiliğine dikkat çekmeye devam eden yerel zanaatkarlar tarafından yapılmıştır.

 

Akşam yemeğinin ardından Birleşme Partisi’nin gerçekleşeceği etkinlik alanına doğru otelimizden ayrılıyoruz. Takımların  adalarının unutulmaz bir parti ile birleşeceği bu özel gecede, sürpriz sanatçılar ve gösteriler eşliğinde eğlence dolu bir gece bizleri bekliyor. Gecenin ardından otele dönüş ve konaklama otelimizde.

 

  1. GÜN   |   (10 Nisan 2024) SAONA ADASI & CATAMARAN TURU

 

Otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı en güzel adacıklardan birinin keyfini çıkarmak için güne başlıyoruz. Katamaran ile denize açılarak Doğu Milli Parkı içinde yer alan Saona adasını ziyaret edeceğiz, özenle korunmuş egzotik adanın eşsiz doğasının yanı sıra Karayipler'in en güzel denizine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Adaya giderken Acun Medya Prodüksiyon yarışmalarının yapıldığı denizdeki oyun parkurlarını uzaktan görme şansımız olacak. Katamarandan keyifle izleyeceğimiz eşsiz manzaranın yanı sıra; yüzme, voleybol gibi aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Katamaranda limitsiz içecek servisi ve adada açık büfe öğle yemeği servis edilecektir. Tüm günü geçirdiğimiz bu eğlenceli ve dinlendirici turun ardından katamaranla iskeleye dönecek ve tur otobüsüyle otelimize ulaşacağız. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 

COCO BONGO NIGHT SHOW:Yemeğimizin ardından Coco Bongo Show turumuzu gerçekleştireceğiz. Birbirinden iyi dansçıların canlı  performanslarını izleyeceğiz. Işık gösterileri  ve eğlence  dolu anlar     ile Punta Cana’da mutlaka deneyimlemeniz gereken, unutamayacağınız bir gece  olacaktır.  Coco Bongo; yüksek enerjili bir parti atmosferine ve ünlü filmlerden sahneleri yeniden canlandıran 40’tan fazla sanatçıyla dünyaca ünlü bir gösteriye sahiptir. En sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek, dans etmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın. (otel gidiş – dönüş transferi dahildir)

4.GÜN     |    (11  Nisan  2024)    ACUN MEDYA PRODÜKSİYON VE CANLI OYUN İZLEME & YARIŞMA TURU

 

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızla birlikte turumuzun en önemli gününe başlıyoruz. Acun Medya Prodüksiyon tarafından düzenlenen yarışma programının çekildiği alanda yaklaşık 1 saat boyunca oyun parkurlarını safari araçları ile gezeceğiz. Daha sonra benzersiz bir macera bizleri bekliyor. Oyun parkurlarından birinde kura çekerek yapacağımız yarışma ile oldukça eğlenceli bir rekabet yaşayacağız. Yarışmaların ardından öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında ise canlı oyun izlemek üzere çekim yapılan parkura yöneliyoruz. Türkiye yarışmacılarının heyecanla yarışacağı anlarda orada bulunmak unutulmaz bir tecrübe olacak. Çok eğlenceli ve unutulmaz bir günün ardından otelimize dönerek akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme otelimizde.

 

*Bu aktivitemize katılmak isteyenler için, ekibimiz tarafından kura çekimi yapılarak Acun Medya parkurlarında yarışma düzenlenecektir. Parkurların bulunduğu Acun Medya prodüksiyon alanında, yarışma formatının gizlilik sözleşmesi gereği ziyaretçiler tarafından telefon, kamera ve diğer tür kayıt cihazlarının kullanılmasına izin verilmemektedir

 

5.GÜN    |    (12 Nisan 2024)     LA ROMANA

Kahvaltımızın ardından herşey dahil otelimizin tüm gün tadını çıkartıyoruz. Kahvaltı, öğle, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

6.GÜN    |    (13 Nisan 2024)     LA ROMANA - ISTANBUL

 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış saatimize kadar serbest zamanımız olacak. Belirtilen vakitte çıkış işlemlerimizi tamamlayarak eve dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından direkt uçuşu ile yerel saat 16:00’da İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Gecemizi uçakta geçiriyoruz.

 

7.GÜN    |    (14 Nisan 2024)  ISTANBUL HAVALİMANI

 

Türkiye saati ile saat 11:00 ‘de İstanbul Havalimanı'na varışımızın ardından turumuz sona ermektedir. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere göndereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

 

tur foto

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

· Özel Havayolları ile İstanbul – Punta Cana gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

· Seçilen Otelde Her Şey Dâhil Konseptiyle Konaklama

· Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Yemekler

· Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

· Kahve, Kakoa ve Tütüne Yolculuk & Altos de Chavon Turu

· Acun Medya Prodüksiyon ve Canlı Oyun İzleme Turu

· Birleşme Partisi ve Canlı Showlar

· Yarışma Turu

· Saona Adası & Catamaran Turu

· Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

· Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

· Yurtdışı Çıkış Harcı


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • · Kişisel Harcamalar ve Bahşişler

    · Programda belirtilmeyen turlar ve yemekler

    · Coco Bongo Night Show Turu


Önemli Bilgilendirmeler :

· 2-12 yaş indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklamalarda geçerlidir.

· Business class gidiş – dönüş fark kişi başı 2.500 USD’dır.WhatsApp